Zakoupení balíčku

Systém reenio je poskytován formou služby v podobě předplacených balíčků, přičemž základní balíček nabízí rezervační systém zdarma na neomezeně dlouhou dobu s plnohodnotnou funkčností. Balíčky lze zakoupit na různá časová období přímo v systému. Vyšší balíčky zpřístupní pokročilé funkce rezervačního systému. Po provedení registrace je systém automaticky nastaven na balíček FREE. Zakoupení balíčku na zvolenou dobu probíhá v několika základních krocích.

  1. Výběr balíčku z variant FREE, BUSINESS, PREMIUM.
  2. Volba platebního období. Balíčky lze kupovat na jeden, šest nebo dvanáct měsíců, přičemž delší období s sebou přináší bonus ve formě levnějšího balíčku. (pozn. Přepočteno na cenu balíčku za měsíc).
  3. Po kliknutí na tlačítko Zaplatit budete přesměrováni na certifikovanou, zabezpečenou platební bránu GoPay. Jazyk platební brány lze nastavit výběrem v hlavičce stránky.
  4. Zde je zapotřebí zvolit formu platby, vyplnit potřebné údaje a provést platbu.
  5. Po provedení platby nebo přerušení platební transakce budete přesměrováni zpět do systému reenio, kde se zobrazí potvrzení o uskutečněné transakci. V případě provedené platby je zde možnost stáhnout daňový doklad. Systém je automaticky převeden do režimu zakoupeného balíčku.