Registrace a první spuštění

Následující videoukázka Vás provede systémovou registrací a prvním spuštěním systému v režimu, který je zcela zdarma. Úvodní registrace a aktivace účtu je nutná, pakliže jste systém ještě nikdy nepoužívali ve třech jednoduchých krocích. V případě, že jste systém již používali a chcete pouze přidat nový subjekt (například novou provozovnu), není nutná další registrace. Nový subjekt přidáte po přihlášení do systému.

Registrace a aktivace účtu

  1. Po zadání názvu subjektu, emailové adresy, hesla a základního bezpečnostního ověření budou zobrazeny obchodní podmínky systému reenio.
  2. V případě odsouhlasení Vám budou na uvedenou emailovou adresu zaslány potřebné přístupové údaje a doplňující informace.
  3. V obdrženém emailu je rovněž tlačítko pro aktivaci Vašeho účtu. Po úspěšné aktivaci se můžete přihlásit a začít systém používat.

První přihlášení

Po prvním přihlášení budou zobrazeny volby základního nastavení systému, které mohou mít vliv na další fungování systému s ohledem na měnu, časové pásmo, apod. Dále bude spuštěn průvodce pracovní plochou, který lze snadno ukončit či si jej znovu přehrát z kolekce dostupných tutoriálů.

Pro správné fungování systému z ekonomického či účetního pohledu doporučujeme nastavit u daného subjektu zbylé obchodní informace, které je možné automaticky stáhnout ze systému ARES, jak je ukázáno ve videoukázce. Nezapomeňte si do systému vložit také logo Vaší společnosti, které může být dále využito např. při obchodních sděleních, notifikacích zasílaných Vašim klientům, apod.