Vstupenky, poukazy, ...

 

Rezervace a vstupenky jsou dvě velmi podobné věci. Vstupenku je možné vytvářet k jakékoliv rezervaci (např. ve formě PDF dokumentu, který obsahuje QR kód), nicméně v určitých případech je právě vstupenka nebo poukaz tím, co chcete zákazníkovi poskytnout. Typicky se jedná o akce s větším množstvím lidí a potřebou kontroly jejich vstupu.

vstupenky na divadelní představení, hudební koncerty, předváděcí akce, výstavy, promítání, poukazy pro vstup do zoologických zahrad, hradů, zámků, ...


Kompletní proces prodeje

Díky on-line platbám, QR kódům a odbavovací aplikaci je zajištěn celý proces od nabídky až po kontrolu.

Místenky a sedadla

Sami si můžete definovat a nakreslit mapu sedadel, ať už pro ples, kino nebo koncertní halu.

Odbavovací aplikace

Pomocí odbavovací aplikace (pro Android a iOS) můžete snadno kontrolovat vstupenky přímo při konání akce!

 

Rezervační systém pokrývá všechny důležité kroky pro kompletní proces nabídky, prodeje a kontroly vstupenek. Každá rezervace může mít svou vstupenku a je na Vás, jaké všechny možnosti budete v tomto směru využívat (on-line platby, QR kódy, odbavovací aplikace, atd.).

Speciálním případem jsou akce, kdy samotná vstupenka nebo poukaz na vstupenku, je tím hlavním výstupem procesu rezervace. Typicky se jedná o různé plesy, koncerty nebo dividelní a filmová představení, kdy je potřeba k rezervaci nabízet konkrétní místa k sezení. To je díky interaktivnímu editoru "mapy sedadel" velmi snadné. Druhou skupinou efektivního využití vstupenek je možnost rezervovat tzv. poukaz, který zákazníka opravňuje ke vstupu v určitém období. To je ideální pro vstupy do ZOO, hradů, zámků, výstav, apod.

Vhodný i pro váš byznys

 

Systém reenio se přizpůsobí konkrétním potřebám Vašeho podnikání díky širokým možnostem nastavení vzhledu a parametrů rezervací.

Přednášky, kulturní akce, workshopy, dětské tábory, ...
Výukové kurzy, sportovní akce, taneční kurzy, ...
Wellness, kosmetika, ordinace, autoservisy, ...
Aerobik, fitness, marketingové akce, sport, ...
Vstupenky, poukazy, ...
Pronájem místností a další ...

Přemýšlíte, jestli je pro Vás on-line rezervační systém vhodný? Projděte si ČASTÉ OTÁZKY nebo stránky DOKUMENTACE a vyzkoušejte systém reenio.