Wellness, kosmetika, ordinace, autoservis, ...

 

Možnost jednorázových nebo intervalových rezervací na konkrétní služby, místa či zaměstnance. Flexibilní nastavení termínů umožňuje vytvoření nabídky pro zákazníky, kteří si tak budou moci vybrat dle časových možností a nabízených služeb.

autoopravny, pneuservisy, automyčky, kadeřnictví, nehtová modeláž, kosmetika, wellness centra, sauny, masáže, právní služby, pojištění, finanční konzultace, lékařské ordinace, specializované kliniky, sportoviště (tenis, squash, plavání, badminton), bowling, ...


Termíny s volnými rezervacemi

Termíny mohou mít nastavena pravidla, která určují kdy a v jakém časovém rozsahu se zákazníci mohou rezervovat.

Kombinace různých zdrojů

Místo, nabízená služba či konkrétní zaměstnanec, to vše může být předmětem výběru každého zákazníka.

Opakování termínů

Jednoduché nastavení a opakování termínů pro definici provozní doby nejen jednotlivých služeb.

 

Nabídnout svůj kalendář zákazníkům a umožnit jim vlastní rezervaci do systému lze pouhým zviditelněním kalendáře s dostupnými termíny v rámci pracovní doby. Je pak jen věcí nastavení, jak se tyto termíny omezí z pohledu místa, kapacity, poskytnuté služby či lidských zdrojů. V systému reenio lze vše nastavovat pouhým kliknutím či dotekem na mobilním zařízení.

Systém je připraven na to, aby umožňoval takřka libovolné členění termínů z pohledu rozsahu a typů jednotlivých rezervací. Běžně se vyskytují takové termíny, které se sice v čase opakují s různou pravidelností, ale které neomezují uživatele v tom, na jaký termín se mají registrovat. Je jen zapotřebí hlídat případné kolize.

Vhodný i pro váš byznys

 

Systém reenio se přizpůsobí konkrétním potřebám Vašeho podnikání díky širokým možnostem nastavení vzhledu a parametrů rezervací.

Přednášky, kulturní akce, workshopy, dětské tábory, ...
Výukové kurzy, sportovní akce, taneční kurzy, ...
Wellness, kosmetika, ordinace, autoservisy, ...
Aerobik, fitness, marketingové akce, sport, ...
Vstupenky, poukazy, ...
Pronájem místností a další ...

Přemýšlíte, jestli je pro Vás on-line rezervační systém vhodný? Projděte si ČASTÉ OTÁZKY nebo stránky DOKUMENTACE a vyzkoušejte systém reenio.