Wellness, kosmetika, ordinace, autoservis, ...

 

Možnost jednorázových nebo intervalových rezervací na konkrétní služby, místa či zaměstnance. Flexibilní nastavení termínů umožňuje vytvoření nabídky pro zákazníky, kteří si tak budou moci vybrat dle časových možností a nabízených služeb.

autoopravny, pneuservisy, automyčky, kadeřnictví, nehtová modeláž, kosmetika, wellness centra, sauny, masáže, právní služby, pojištění, finanční konzultace, lékařské ordinace, specializované kliniky, sportoviště (tenis, squash, plavání, badminton), bowling, ...


Termíny s volnými rezervacemi

Termíny mohou mít nastavena pravidla, která určují kdy a v jakém časovém rozsahu se zákazníci mohou rezervovat.

Kombinace různých zdrojů

Místo, nabízená služba či konkrétní zaměstnanec, to vše může být předmětem výběru každého zákazníka.

Opakování termínů

Jednoduché nastavení a opakování termínů pro definici provozní doby nejen jednotlivých služeb.

 

Nabídnout svůj kalendář zákazníkům a umožnit jim vlastní rezervaci do systému lze pouhým zviditelněním kalendáře s dostupnými termíny v rámci pracovní doby. Je pak jen věcí nastavení, jak se tyto termíny omezí z pohledu místa, kapacity, poskytnuté služby či lidských zdrojů. V systému reenio lze vše nastavovat pouhým kliknutím či dotekem na mobilním zařízení.

Systém je připraven na to, aby umožňoval takřka libovolné členění termínů z pohledu rozsahu a typů jednotlivých rezervací. Běžně se vyskytují takové termíny, které se sice v čase opakují s různou pravidelností, ale které neomezují uživatele v tom, na jaký termín se mají registrovat. Je jen zapotřebí hlídat případné kolize.

Vhodný i pro váš byznys

 

Systém reenio se přizpůsobí konkrétním potřebám Vašeho podnikání díky širokým možnostem nastavení vzhledu a parametrů rezervací.

Přednášky, kulturní akce, workshopy, dětské tábory, ...
Výukové kurzy, sportovní akce, taneční kurzy, ...
Wellness, kosmetika, ordinace, autoservisy, ...
Aerobik, fitness, marketingové akce, sport, ...
Pronájem místnosti a další ...

Přemýšlíte, jestli je pro Vás on-line rezervační systém vhodný? Projděte si ČASTÉ OTÁZKY a vyzkoušejte systém reenio.