Přednášky, kulturní akce, workshopy, ...

 

Možnost nabídnout zákazníkům více termínů na stejnou akci, při dodržení specifických parametrů jednotlivých termínů, kapacity míst, lokalit, apod. U takovýchto akcí se předpokládají vyšší kapacity a větší počet rezervujících na celý termín a celkový menší počet jednorázových termínů.

přednášky, workshopy, konference, koncerty, divadelní a jiná kulturní představení, jednodenní tematické výukové kurzy, dětské tábory či výlety, exkurze, akce pro děti, sportovní turnaje a jiné organizované skupinové aktivity, příležitostné adrenalinové akce pro skupiny, marketingové akce, ...


Kapacita pro více zákazníků

Každý konkrétní termín je možné nastavit na definovanou kapacitu registrovaných zákazníků.

Vstupenky na sedadla

Sami si můžete vytvořit mapu sedadel a nabízet tak rezervace a vstupenky ke stolům na ples nebo do koncertní haly.

Flexibilní specifikace termínů

Díky jednoduché definici rezervačních termínů je možné vytvořit harmonogram akcí dlouho dopředu.

 

Intuitivní prostředí systému reenio umožňuje vytvářet termíny rezervací dle individuálních potřeb zákazníků v souvislosti s typem vašeho podnikání.

Správné nastavení termínů rezervací, rozvržení zdrojů a konečné zpřístupnění termínů zákazníkům je jedním z klíčových předpokladů správného využívání každého rezervačního systému. Vždy je třeba mít na paměti charakter akcí, specifika jejich návštěvníků, možnosti nabízených služeb, atd.

Vhodný i pro váš byznys

 

Systém reenio se přizpůsobí konkrétním potřebám Vašeho podnikání díky širokým možnostem nastavení vzhledu a parametrů rezervací.

Přednášky, kulturní akce, workshopy, dětské tábory, ...
Výukové kurzy, sportovní akce, taneční kurzy, ...
Wellness, kosmetika, ordinace, autoservisy, ...
Aerobik, fitness, marketingové akce, sport, ...
Vstupenky, poukazy, ...
Pronájem místností a další ...

Přemýšlíte, jestli je pro Vás on-line rezervační systém vhodný? Projděte si ČASTÉ OTÁZKY nebo stránky DOKUMENTACE a vyzkoušejte systém reenio.