Výukové kurzy, sportovní akce, taneční, ...

 

Možnost poskytnout zákazníkům jednoduchý způsob rezervace na všechny termíny ve vztahu k dané akci či události. Typicky se může jednat například o 2 měsíční taneční kurz s pravidelným termínem, stejným místem a definovaným opakováním.

zájmové a vzdělávací kroužky, umělecká škola, družiny, dlouhodobé výukové kurzy, školení zaměstnanců, sportovní kurzy, pravidelné kolektivní/týmové sportovní akce (volejbal, fotbal, florbal, basketbal, ...), tematická setkání, taneční kurzy, ...


Pravidelně opakované rezervace

Termíny s pravidelně se opakujícím výskytem a rezervacemi po celou dobu běhu, na všechny termíny.

Automatické rezervace

Jednomu zákazníkovi jsou automaticky rezervovány všechny termíny v rámci běhu, s možností jednotlivé správy.

Docházka pod kontrolou

Díky samostatným rezervacím je možné mít přehled o zákaznicích, kteří daný termín dorazí či nikoliv.

 

Vytváření opakujících se termínů je se systémem reenio velice jednoduché. Vždy je ale důležité myslet na to, jakým způsobem se zákazníci registrují a zda-li je vhodné je automaticky registrovat na všechny termíny dané události, nebo se mohou registrovat pouze na některé z dostupných termínů.

Častým typem akcí jsou takové, jejichž průběh je v čase rozdělen do několika samostatných, navazujících termínů. Předpokládá se u nich, že uživatel, který se na takovou akci bude chtít registrovat, chce navštívit všechny dostupné termíny.

Vhodný i pro váš byznys

 

Systém reenio se přizpůsobí konkrétním potřebám Vašeho podnikání díky širokým možnostem nastavení vzhledu a parametrů rezervací.

Přednášky, kulturní akce, workshopy, dětské tábory, ...
Výukové kurzy, sportovní akce, taneční kurzy, ...
Wellness, kosmetika, ordinace, autoservisy, ...
Aerobik, fitness, marketingové akce, sport, ...
Vstupenky, poukazy, ...
Pronájem místností a další ...

Přemýšlíte, jestli je pro Vás on-line rezervační systém vhodný? Projděte si ČASTÉ OTÁZKY nebo stránky DOKUMENTACE a vyzkoušejte systém reenio.