Co nabízí

reenio

... je on-line rezervační systém a jeden z nejefektivnějších způsobů rezervace a komunikace se zákazníky.

Pro koho je systém určen?

Systém je určen pro všechny podnikatele a firmy, které nabízejí přímé služby zákazníkům nebo se s nimi setkávají. Své využití tak rezervační systém najde u různých sportovišť, drobných služeb (kadeřnictví, masáže, atd.), vzdělávání, pronájmů místností, koncertů a u mnoha dalších typů podnikání.

17 906

nových rezervací za poslední 2 dny

5 315

nových zákazníků za poslední 2 dny

Chcete také rezervovat své zákazníky? začněte hned a zdarma

Online rezervace

Moderní a rychlý způsob komunikace se zákazníkem. Časová úspora pro personál a zvýšení pohodlí pro zákazníky.

Automatické upozornění

Vašim zákazníkům automaticky zašleme e-mail a SMS upozornění o blížícím se termínu jejich rezervace. Tímto se eliminuje riziko, že se zákazník na objednaný termín nedostaví.

Cloudové řešení

Nestaráte se o hosting, technické zázemí či instalaci produktu. Reenio máte k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Používáme cloud Microsoft Azure.

Aktualizace a nové funkce

Každé 2 měsíce přinášíme nové vylepšení a aktualizace. Ptáme se našich zákazníků na jejich názory a potřeby. Systém neustále vylepšujeme.

Jednoduché přihlašování

Zákazníci vidí nabídku Vašich služeb a volné termíny. Rezervovat se pak mohou nejen stálí registrovaní zákazníci, ale také noví zákazníci, kteří se chtějí objednat bez registrace.

On-line platby

Díky integraci platební brány můžete přijímat platby za provedené rezervace svých zákazníků ihned v momentě rezervace. Bezpečné on-line platby dodává
GoPay Certifikovaný dodavatel GoPay   ThePay

Databáze zákazníků

Přehledná databáze zákazníků a kontaktů umožní vytvářet různé přehledy a realizovat marketingové akce.

Zlepšení vašich služeb

Získáte přehled o využívání služeb, statistiky, efektivní komunikaci se zákazníky, lepší využití času a oslovení nových zákazníků.

Široké možnosti nastavení

V systému je možné definovat různé zdroje a následně rezervační termíny dle konkrétních potřeb a požadavků.

Vlastní formuláře

Můžete rozšiřovat rezervační formulář podle svých potřeb a získat tak od zákazníků všechny potřebné údaje či upravovat cenu.

Marketingová komunikace

Chcete poslat zákazníkům instrukce k rezervaci, hodnotící dotazník nebo SMS kód? Pomocí vlastních zpráv to není žádný problém.

Odbavovací aplikace

S využitím QR kódů a odbavovací aplikace (pro Android a iOS) můžete např. snadno kontrolovat vstupenky přímo při konání akce!
... a celá řada dalších

Vhodný pro Vás

Díky širokým možnostem nastavení vzhledu a parametrů rezervací se reenio přizpůsobí konkrétním potřebám Vašeho podnikání.

Systém je vhodný jak pro malé a střední podnikatele, tak i pro větší společnosti, které mají desítky provozoven.

Přemýšlíte, jestli je pro Vás on-line rezervační systém vhodný? Projděte si ČASTÉ OTÁZKY nebo stránky DOKUMENTACE a vyzkoušejte systém reenio.

Balíčky a ceny

Pro malé podnikatele či pro seznámení se se systémem reenio slouží balíček FREE, který nabízíme ZDARMA a napořád.
Neplatíte žádné instalační poplatky. Začněte snadno využívat rezervační systém reenio! Stačí jednoduchá registrace během několika málo minut.

FREE

Registrujte se ZDARMA a začněte používat systém reenio bez časového omezení.

ZÍSKAT ZDARMA a začít používat

BUSINESS, PREMIUM

Předplacené balíčky, které jsou vhodné pro různé typy podnikání, dle konkrétních potřeb. Nabízejí nejen různé limity některých parametrů, ale také specifické funkce a možnosti.

Ceník balíčků

Detailní informace o funkcích a balíčcích najdete v ceníku.

10 výhod proč používat on-line rezervační systém

  1. Zákazník už na svou rezervaci nezapomene. Systém reenio zákazníka automaticky upozorní na blížící se termín jeho návštěvy, a to prostřednictvím e-mailu a/nebo SMS zprávy.

  2. Úspora času při rezervacích. Zákazník si sám pohodlně vybere termín návštěvy a Vás díky tomu nechá v klidu pracovat.

  3. Získáte na všechny zákazníky kontaktní údaje. Konečně budete mít databázi e-mailů a telefonů od zákazníků na jednom místě a bez většího úsilí. Včetně podpory funkcí usnadňujících zajištění požadavků GDPR!

  4. Flexibilní možnosti nastavení. Díky několika různým typům termínů můžete rezervovat např. tenisové kurty, vzdělávací kurzy i místenky pro divadelní představení. Vše je jen otázkou toho, co přesně potřebujete a jak systém nastavíte.

  5. Dokonalý přehled nad provozem. reenio Vám poskytne jasný přehled o vývoji prodeje a obsazenosti. Při rozhodování se vždy můžete opřít o data o rezervacích.

  6. Platby nejsou problém. reenio podporuje propojení s on-line platebními bránami i klasickou fakturaci. Ušetřete tak svým zákazníkům čas a umožněte jim za rezervaci zaplatit okamžitě.

  7. Systém reenio funguje v cloudu a na běžném počítači nebo mobilním telefonu. Systém reenio máte po ruce vždy, když zrovna potřebujete.

  8. Jdete s dobou. Vaši zákazníci jsou on-line a zvyklí na moderní technologie, a to samé očekávají od Vás. Vycházejte svým zákazníkům vstříc.

  9. Už nikdy nezapomenete na zákazníka. reenio umí automaticky uložit všechny rezervace do Vašeho osobního kalendáře (Google, Outlook) a posílat Vám upozornění dle různých kritérií.

  10. Základní verze systému je ZDARMA, tak proč nezačít se systémem reenio už dnes? Nebudete nijak omezeni časem, jen je třeba myslet na počet rezervací v měsíci.


Náš rezervační systém je certifikovaným řešením pro poskytování GoPay platební brány.
Vítěz kategorie v soutěži Chytřejší kraj - Moravskoslezský kraj     Vítěz kategorie v soutěži Chytřejší kraj - Moravskoslezský kraj
Projekt reenio získal vítězné ocenění v soutěži o nejlepší chytrá řešení v Moravskoslezském kraji 2017, a to v kategorii "debyrokracie".

Staňte se také fanouškem FACEBOOK stránky a mějte nové informace ihned mezi prvními.
Máte otázky nebo potřebujete poradit - napište nám, podívejte se do manuálu nebo využijte on-line chat.